Zásuvka vestavná Bals 1324 16A/4P/400V IP44 - diskuze
Výrobce: BALS
EAN: 4024941013246
CEE zásuvka vestavná přímá16A 4p (3P+PE) 400V (380 do 415V~) 6h IP44 frekvence: 50 a 60Hz kód barvy: červená RAL 3000 kontakty: nosič kontaktů je vyroben z polyamidu, kontakty jsou vyrobeny z mosazi maximální průřez vodiče: 4,0 mm2materiál krytu: polyamid způsob připojení: se šroubovými svorkami barva: víčko sklopné červené, kryt šedý rozměry: výška 78 mm, šířka 75 mm, hloubka 78 mm rozměr příruby: svisle 75 mm, vodorovně 75 mm rozteč montážních otvorů: vodorovně 60 mm, svisle 60 mm
Dotazy, recenze a diskuze k Zásuvka vestavná Bals 1324 16A/4P/400V IP44
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Schneider Electric Unica Studio Outlin
Legrand vidlice průchozí 50461 2P+T 16
Schneider Electric Unica Studio dvojrá
Vícezásuvka bílá samostatná - 5 zásuve
Schneider Electric Unica zásuvka bezšr
ABB 5013E-A00252 04 Element® Kryt zásu
Schneider Electric Unica kabelový vývo
PCE 9215-6F Kombo 16A 400V 5pólová + 2
Přívodka nástěnná Bals INNOLINQ 32A 4p