Zásuvka vestavná Bals 12795 32A/4P/400V IP44 - diskuze
Výrobce: BALS
EAN: 4024941127950
CEE zásuvka vestavná šikmá, Quick-Connect32A 4p (3P+PE) 400V (380 do 415V~) 6h IP44 frekvence: 50 a 60Hz kód barvy: červená RAL 3000 kontakty: nosič kontaktů je vyroben z polyamidu, kontakty jsou vyrobeny z mosazi maximální průřez vodiče: 10,0 mm2materiál krytu: polyamid způsob připojení: bezšroubové pružinové klecové svorkybarva: víčko sklopné červené, kryt šedý rozměry: výška 101 mm, šířka 92 mm, hloubka 117 mm rozměr příruby: svisle 100 mm, vodorovně 92 mm rozteč montážních otvorů: vodorovně 85 mm, svisle 77 mm další technické vlastnosti:sklon 20°bezšroubové připojení vodičů QUICK-CONNECT je ověřený, trvanlivý, bezpečný a zcela bezúdržbový systém odolný proti nárazům, vibracím a výkyvům teplot. QUICK-CONNECT s optimálně nastaveným přítlakem svorky na připojovaný vodič zcela eliminuje nedostatky šroubových spojení (možnost přetažení, nebo nedotažení šroubků, slaněné vodiče není třeba ukončovat dutinkami)barevné označení vstupů, pro správné zapojení jednotlivých vodičů (dodržení sledu fází u třífázové elektrické soustavy)