XtendLAN PETG filament 1,75mm černý 1kg, 3DF-PETG1.75-BK 1kg
Výrobce: XtendLan
EAN: 8592457196990
Výrobní číslo: 3DF-PETG1.75-BK 1kg
XtendLAN PETG filament 1,75 mm černý 1 kg
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Materiál vlákna: PET-G
Průměr vlákna: 1,75 mm
Doporučená teplota extruderu: 230 - 250 °C
Doporučená teplota podložky: 70 - 90 °C
Rozměry cívky: 200 mm průměr x 66 mm výška (57 mm průměr středového otvoru)
Hmotnost: 1 kg
Barva: černá
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Materiál vlákna: PET-G
Průměr vlákna: 1,75 mm
Hmotnost: 1 kg
Barva: černá
Parametry
| Distribuce | CZ |
Obchody, které prodávají XtendLAN PETG filament 1,75mm černý 1kg, 3DF-PETG1.75-BK 1kg
Zobrazit historii ceny XtendLAN PETG filament 1,75mm černý 1kg, 3DF-PETG1.75-BK 1kg
Historie nejnižsí ceny XtendLAN PETG filament 1,75mm černý 1kg, 3DF-PETG1.75-BK 1kg. Porovnání obchodů, které prodávají XtendLAN PETG filament 1,75mm černý 1kg, 3DF-PETG1.75-BK 1kg.
Canon fotopapír PM-101 Premium Matte (
Canon Roll Paper Matt Coated 180g, 36"
EPSON páska čer. LQ-690
HP Smart Tank 725
BROTHER TZE-CL3, čistící kazeta, 12mm