Výzbroj ER212/PRP-P/63/QM+FV 593101010 - diskuze
Výrobce: DCK
EAN: 8596053124784
Výzbroj ER212/PRP-P 63A/QM+FV slouží pro dvousazbové třífázové měření do 63A. Výzbroj je kompletně připravena pro osazení elektroměru a sazbového spínače, obsahuje vypínač instalace (hlavní jistič není součástí). Zpravidla se používá do stávajících rozváděčů, kde nyní dochází k rozšíření o instalovanou výrobnu (např fotovoltaická elektrárna). Výzbroj je kompatibilní s rozváděčem konkrétního rozměru – pro výměnu doporučujeme konzultaci.
Dotazy, recenze a diskuze k Výzbroj ER212/PRP-P/63/QM+FV 593101010
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Noark PNS 12W /101505/ Plastová rozvo
Noark Instalační relé, 20 A, ovl. 24 V
pojistka válcová PV 14x51 4A gG /6716
Noark Propojovací lišta, 1fázová, 10mm
Noark Instalační jistič 6 kA, charakte
signálka SC/230 rudá pro MK /11102/
EATON Instalační jistič 6 kA, charakte
Eaton jistič PL7-B6/1 10 kA, charakter
OEZ pojistka nožová PNA1 100A gG /404
OEZ 40567
OEZ Jistič LTE-20B-1 /41881/
Noark Instalační stykač, 40 A, ovl. 22