SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Vonná svíčka Yankee Candle Půlnoční Jasmín, doba hoření 25 - 40 hodin

Vonná svíčka Yankee Candle Půlnoční Jasmín, doba hoření 25 - 40 hodin
0
0 hodnocení

Výrobce: Yankee Candle

EAN: 5038580004472

Výrobní číslo: 16874

Vůně večerního jasmínu je vůní z kategorie květinových. Tento květ je královnou noci a září ve světle měsíce. Nechte se uchvátit harmonií jasmínu, sladkého zimozelu, neroli a mandarinkového květu. Vůně, díky které se budete cítit jako na romantické noční procházce jasmínovou zahradou.
S americkou značkou Yankee Candle je spojen krásný příběh, který začal v prosinci 1969. Jeden šestnáctiletý hoch chtěl udělat radost své mamince a vyrobil pro ni svíčku z dětských voskovek. Jmenoval se Mike Kittredge a z původního dárku pro maminku vytvořil svíčkové impérium, jehož kouzlo spočívá v těch nejkrásnějších vůních. Hlavní ingredinecí svíček Yankee je nejlepší rafinovaný parafín a vonné oleje s přírodními výtažky květin, ovoce a koření. Každá svíčka je balená do kvalitního skla a její součástí je bavlněný, ručně rovnaný knot.

Cena od 209 Kč - 369 Kč v 7 obchodech

Obchody, které prodávají Vonná svíčka Yankee Candle Půlnoční Jasmín, doba hoření 25 - 40 hodin

  • Historie ceny Vonná svíčka Yankee Candle Půlnoční Jasmín, doba hoření 25 - 40 hodin

Zobrazit historii ceny Vonná svíčka Yankee Candle Půlnoční Jasmín, doba hoření 25 - 40 hodin

Historie nejnižsí ceny Vonná svíčka Yankee Candle Půlnoční Jasmín, doba hoření 25 - 40 hodin. Porovnání obchodů, které prodávají Vonná svíčka Yankee Candle Půlnoční Jasmín, doba hoření 25 - 40 hodin.

  • Související položky