Vodováha DeWALT DWHT0-43003 Torpedo 250 mm - diskuze
Výrobce: Dewalt
EAN: 3253560430030
Otočná libela pro měření specifických úhlů
Zvětšená středová libela maximalizuje čitelnost libel
Konstrukce skříňového nosníku zabraňující kroucení
Hliníkové extrudované tělo skříňového nosníku pro maximální odolnost
Obal z ABS chrání lahvičku při pádu hladiny, aby byla zachována přesnost
Nárazuvzdorné koncové uzávěry vyrobeno z plastového jádra ABS s přetavenou pryží TPR
Frézovaný povrch spodní povrch vodováhy je frézovaný, aby byla zajištěná maximální přesnost
Dotazy, recenze a diskuze k Vodováha DeWALT DWHT0-43003 Torpedo 250 mm
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Popruh upínací s ráčnou 150kg / 5m /
List pilový bimetal 300mm 24TPI Sandfl
Stanley strunová vodováha 8 cm
Stanley STHT1-43104 - Vodováha 80cm, 2
Hustilka pneumatik 11 E 02823 GÜDE
Festa Tužka tesařská bílá 250mm
Špachtle nerez 40 mm, gumová rukojeť
Křížová laserová vodováha GEKO
Magnetická vodováha SOLA T Pro 230mm 3
vodováha kovová, 2000mm 3589A EXTOL CR
vodováha kovová, 600mm 3576A EXTOL CRA