Vishay Sqm120N10-3M8_Ge3 Mosfet, N-Ch, 100V, 120A, 175Deg C, 375W
0 hodnocení
Výrobce: Vishay
Výrobní číslo: SQM120N10-3M8_GE3
VISHAY - MOSFET, N-CH, 100V, 120A, 175DEG C, 375W - SQM120N10-3M8_GE3
Obchody, které prodávají Vishay Sqm120N10-3M8_Ge3 Mosfet, N-Ch, 100V, 120A, 175Deg C, 375W
  • Historie ceny Vishay Sqm120N10-3M8_Ge3 Mosfet, N-Ch, 100V, 120A, 175Deg C, 375W
Zobrazit historii ceny Vishay Sqm120N10-3M8_Ge3 Mosfet, N-Ch, 100V, 120A, 175Deg C, 375W
Historie nejnižsí ceny Vishay Sqm120N10-3M8_Ge3 Mosfet, N-Ch, 100V, 120A, 175Deg C, 375W. Porovnání obchodů, které prodávají Vishay Sqm120N10-3M8_Ge3 Mosfet, N-Ch, 100V, 120A, 175Deg C, 375W.