Vishay Sqm120N06-3M5L_Ge3 Mosfet, N-Ch, 60V, 120A, 175Deg C, 375W
0 hodnocení
Výrobce: Vishay
Výrobní číslo: SQM120N06-3M5L_GE3
VISHAY - MOSFET, N-CH, 60V, 120A, 175DEG C, 375W - SQM120N06-3M5L_GE3
Obchody, které prodávají Vishay Sqm120N06-3M5L_Ge3 Mosfet, N-Ch, 60V, 120A, 175Deg C, 375W
  • Historie ceny Vishay Sqm120N06-3M5L_Ge3 Mosfet, N-Ch, 60V, 120A, 175Deg C, 375W
Zobrazit historii ceny Vishay Sqm120N06-3M5L_Ge3 Mosfet, N-Ch, 60V, 120A, 175Deg C, 375W
Historie nejnižsí ceny Vishay Sqm120N06-3M5L_Ge3 Mosfet, N-Ch, 60V, 120A, 175Deg C, 375W. Porovnání obchodů, které prodávají Vishay Sqm120N06-3M5L_Ge3 Mosfet, N-Ch, 60V, 120A, 175Deg C, 375W.