Vishay Sqm100P10-19L_Ge3 Mosfet, P-Ch, 100V, 93A, 175Deg C, 375W - diskuze
Vishay Sqm100P10-19L_Ge3 Mosfet, P-Ch, 100V, 93A, 175Deg C, 375W
0 hodnocení
Výrobce: Vishay
Výrobní číslo: SQM100P10-19L_GE3
VISHAY - MOSFET, P-CH, 100V, 93A, 175DEG C, 375W - SQM100P10-19L_GE3
Dotazy, recenze a diskuze k Vishay Sqm100P10-19L_Ge3 Mosfet, P-Ch, 100V, 93A, 175Deg C, 375W