SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Viridian Organic Joint Omega Oil 200ml

Viridian Organic Joint Omega Oil 200ml
0
0 hodnocení

Výrobce: Viridian

EAN: 5060003595908

Výrobní číslo: FOR_10056

Organic Joint Omega Oil

Špičková formule, vytvořená zkušenými experty v oboru. Viridian Joint Omega Oil obsahuje směs kvalitních olejů s dominancí omega-3 nenasycených mastných kyselin, plus aditivum olejů z ovoce a speciálních bylin zaměřených pro dosažení optimálního kondice kloubů a kloubních spojů. Zejména semínko z perily je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin, tento olej je navíc z 95% organický (maximální čistota) a certifikovaný organizací Soil Association. Z omega 3,6,9 nenasycených mastných kyselin vznikají v našem organizmu tzv. prostaglandiny, které nabízejí silné protizánětlivé účinky, zejména prostaglandiny typu 1 a 3. Dobře známým a problematickým zánětem kloubů je tzv. artritida, proto může být kombinace Joint Omega Oil s obsahem protizánětlivých prekurzorů a vhodné kloubní výživy velmi účinnou alternativou k dosažení optimálního stavu kloubních spojů.

Zaměření produktu

Současná legislativa nám nedovoluje všechny účinky tohoto produktu podrobně rozepisovat

Čistota produktu

Všechny složky jsou 100% aktivní

Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.

Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem „volného“ prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá

Cena od 300 Kč - 439 Kč v 4 obchodech

Obchody, které prodávají Viridian Organic Joint Omega Oil 200ml

  • Historie ceny Viridian Organic Joint Omega Oil 200ml

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny Viridian Organic Joint Omega Oil 200ml. Porovnání obchodů, které prodávají Viridian Organic Joint Omega Oil 200ml.

  • Související položky