SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Vileda Náhrada Pro Mop Ultramax Ultramat Návlek 2ks

Vileda Náhrada Pro Mop Ultramax Ultramat Návlek 2ks
0
0 hodnocení

Výrobce: Vileda

EAN: 04023103201262

vložka do mopu Vileda Ultramax Ultramat 2ks v baleníHlavní vlastnosti: Návlek má mikroaktivní vlákna. Je vybaven bílými vlákny, která dokonale leští povrchy bez šmouh a škrábanců Červená vlákna náplně jsou vytvořena pro efektivní úklid odolné špíny a částic bez nutnosti použití čisticích prostředků Vložka je snadno instalovatelná díky sadě čtyř klipů Návlek mopu je určen také pro mytí dřevěných podlah Pohodlí a hygiena Rozměry vložky: 35 x 14 cm Vložka je vhodná pro plochý mop ULTRAMAX, sadu ULTRAMAX, mop se sprejem 1-2 SPRAY ULTRAMAX, rotační mop EASY WRING ULTRAMAT a pro plochý rotační mop ULTRAMAT TURBO Pohodlí a hygienaNávlek mopu Ultramat TURBO se připevňuje pomocí klipů. Díky tomu je snadná k montáži.Mikrovlákno 2v1Mikrovlákna zajišťují vynikající čisticí vlastnosti – odstraňují více než 99 % bakterií pomocí samotné vody*. Červená a šedá vlákna dokonale čistí i odolné nečistoty, zatímco bílá navíc leští čištěné povrchy.Optimální vlhkostVynikající absorpční vlastnosti mikrovlákna v kombinaci s pohodlným odšťavňovačem (Ultramax) nebo otočným mechanismem odkapávání vody (Ultramax Turbo) zajišťují přesnou kontrolu vlhkosti náplně.

Cena 412 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Vileda Náhrada Pro Mop Ultramax Ultramat Návlek 2ks

  • Historie ceny Vileda Náhrada Pro Mop Ultramax Ultramat Návlek 2ks

Zobrazit historii ceny Vileda Náhrada Pro Mop Ultramax Ultramat Návlek 2ks

Historie nejnižsí ceny Vileda Náhrada Pro Mop Ultramax Ultramat Návlek 2ks. Porovnání obchodů, které prodávají Vileda Náhrada Pro Mop Ultramax Ultramat Návlek 2ks.

  • Související položky
Papírové ručníky Bílé Savé Čistič 15ksPapírové ručníky Bílé Savé Čistič 15ksRučník V Roli Papírové Celulózy Bigs 6 KusůRučník V Roli Papírové Celulózy Bigs 6Rukavice růžová prachová srst L na sucho RaypathRukavice růžová prachová srst L na sucTork 120160 Jumbo toaletní papírTork 120160 Jumbo toaletní papírNitrilové rukavice Bezpudrové easyCARE berry Zarys Malinové vel. L 1000 ksNitrilové rukavice Bezpudrové easyCAREPapírový ručník v roli Tork centrálního dávkováníPapírový ručník v roli Tork centrálníhHarmony ručník Zz Professional 2-vrstvý celulózový, 23 x 24, 150 ks 20 baHarmony ručník Zz Professional 2-vrstvRukavice Černé Mercator Nitrylex Black Aql 1.5 r. Xs 10 balení x 100ksRukavice Černé Mercator Nitrylex BlackOchranná páska fólie 17m 270cm ochrana nábytku remonOchranná páska fólie 17m 270cm ochranaPřístup Z Mikrofibry 40x40cm A'5 x 6ksPřístup Z Mikrofibry 40x40cm A'5 x 6ksRučník Zz bílý – Vella 2323. 3000 ks kartonRučník Zz bílý – Vella 2323. 3000 ks kTonkita Šňůrka ocelová šňůra na prádlo 20 mTonkita Šňůrka ocelová šňůra na prádlo

Načíst další