SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Univerzální držák do auta na nápoje

Univerzální držák do auta na nápoje
0
0 hodnocení

Výrobce: Popron.cz

EAN: 6901783011112

V autě Vás často přepadává žízeň, ale řešíte problém kam umístit nápoj? Abyste předešli rozlitému pití a jiným nehodám, pořiďte si do auta univerzální držák do auta na nápoje. Tento držák snadno upevníte do auta, přívěsu nebo i kempingové lodě a kelímek, plechovku či láhev s nápojem tak můžete mít vždy po ruce. Tento univerzální držák Vám přijde vhod na dlouhých cestách, kdy Vás přepadne žízeň a jste nuceni si koupit pití. Univerzální držák do auta na nápoje je originální dárek do vašeho vozu.
Praktický držák na nápoje - plechovky, láhve, skleničky. Můžete si ho namontovat do svého automobilu a vychutnat si oblíbený nápoj za jízdy, aniž byste ho rozlili. Držák se dá velmi snadno namontovat - nejsou zapotřebí žádné šrouby ani nástroje. Je to praktické a praktické. Rukojeť je navržena pro standardní plechovky - maximální průměr. 6,8 cm (po odstranění tlakové klapky. Normálně až 6,5 cm). Uvnitř držadla je tlak (malá klapka), takže se plechovka nebude pohybovat.
Obsah balení:

1ks držáku

Specifikace produktu:  

materiál : plast
barvu zasíláme dle skladovosti
Univerzální držák do auta na nápoje od výrobce v kategorii Vyber si dárek | Dárky do auta za skvělé ceny na e-shopu Levnedarky.cz

Parametry

DistribuceCZ
MateriálPlast
barvačerná

Cena od 50 Kč - 84 Kč v 2 obchodech

Obchody, které prodávají Univerzální držák do auta na nápoje

  • Historie ceny Univerzální držák do auta na nápoje

Zobrazit historii ceny Univerzální držák do auta na nápoje

Historie nejnižsí ceny Univerzální držák do auta na nápoje. Porovnání obchodů, které prodávají Univerzální držák do auta na nápoje.

  • Související položky