Turck indukční snímač zarovnaná PNP, zavírač BI8-M18-AP6X-H1141
EAN: 4047101099737
Indukční snímač se zvýšenou spínací vzdáleností, jmenovitý vypínací odstup 8 mm, zarovnaný, závitová trubka, M18 x 1, chromovaná mosaz, větší rozsah snímání, 3 vodiče DC, 10... 30 VDC, Spínací kontakt, PNP výstup, konektor, M12 x 1Tento text byl přeložen strojově.ParametryRozměry: (Ø x d) 18 mm x 52 mmVnější Ø: 18 mmVnější délka: 52 mmMateriál pouzdra: kovPřipojení (senzory): zasouvací svorkaZpůsob konstrukce (senzory): zarovnanáVýstupy (senzory): PNP|ツ| zavíračTyp (výrobce): BI8-M18-AP6X-H1141spínací vzdálenost (max.): 8 mmSpínací frekvence: 500 HzProvozní napětí (min.): 10 VProvozní napětí (rozsah): 10 - 30 VProvozní napětí (max.): 30 VETIM FeatureGroupID: EC002714Kategorie produktu: indukční snímačEAN: 4047101099737