SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Triko US ZELENÁ vel.L

Triko US ZELENÁ vel.L
0
0 hodnocení

Výrobce: MFH® (Max Fuchs®)

EAN: 4044633000057

Výrobní číslo: 00103B-L

Požadavky na upravenost vojáka v dnešním světě bývají poměrně vysoké. Bohužel fasovaný materiál mnohdy neodpovídá potřebné kvalitě a po chvíli nošení již vzbuzujete nechtěnou pozornost svých velitelů. S bavlněným tričkem US army MFH® můžete z polního výcviku rovnou na přehlídku, a ještě budete za šviháka.

Jednoduchost, kvalita a ověřený design

Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny, díky čemuž je příjemné na dotek a dobře saje pot. To navíc podtrhuje pohodlný volný střih. Odolnost byla posílena dvojitými švy na nejvíce namáhaných místech a límeček byl opatřen elastickým materiálem, který zabraňuje vytahání látky. Varianta s krátkým rukávem je ideální do letních měsíců nebo teplého podnebí. Bere vám vaše dítě triko ze skříně a hraje si na vojáky? Pak mu udělejte radost s dětským trikem MFH®.

Když vám na kvalitě záleží

Když dojde na nejhorší, je to výbava, co vám může zachránit krk, případně zlepšit kvalitu života při vašich dobrodružstvích. S podobnou myšlenkou byla založena německá firma Max Fuchs, která již skoro 40 let působí na trhu s army a outdoor vybavením. Mezi její značky patř?

Cena 329 Kč v 1 obchodě

  • Historie ceny Triko US ZELENÁ vel.L

Zobrazit historii ceny Triko US ZELENÁ vel.L

Historie nejnižsí ceny Triko US ZELENÁ vel.L. Porovnání obchodů, které prodávají Triko US ZELENÁ vel.L.

  • Související položky