SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Traumatologie pohybového aparátu, pánve, páteře a paklouby - Martin Krbec, Oldřich Čech, Pavel Douša

Traumatologie pohybového aparátu, pánve, páteře a paklouby - Martin Krbec, Oldřich Čech, Pavel Douša
0
0 hodnocení

Výrobce: Martin Krbec, Oldřich Čech, Pavel Douša

EAN: 9788074922664

Výrobní číslo: 9788074922664

Obsáhlá monografie Traumatologie pohybového aparátu pánve, páteře a paklouby s bohatou obrazovou dokumentací poskytuje ucelený pohled na léčení jednotlivých zlomenin. Pro záměr vytvořit tuto moderní monografii získali pořadatelé ke spolupráci řadu světových ortopedů a traumatologů, např. profesory K. D. Schasera, S. M. Perrena, P. C. Strohma, N. P. Südkampa, P. M. Rommense, R. E. Buckleyho, J. B. Jupitera a další. Jednotlivé kapitoly budoucí knihy byly v posledních letech postupně publikovány v prestižním časopise Acta Chirurgiae orthopaedicae et Traumatologiae čechoslovaca. Příspěvky více než sta autorů, přeložené do českého jazyka, byly postupně uspořádány Oldřichem Čechem, Pavlem Doušou a Martinem Krbcem do konečné podoby předkládané monografie. Pořadatelé navíc oslovili další české odborníky, aby hotovou publikaci doplnili o některá související témata. Pohled na složitou problematiku traumatologie pohybového aparátu je tedy komplexnější a navazuje na dřívější ojedinělé monografie o moderní a stabilní osteosyntéze v české literatuře.

Parametry

AUTORMartin Krbec, Oldřich Čech, Pavel Douša
AutorOldřich Čech, Martin Krbec
JAZYKčesky
Jazykčeský
NakladatelstvíGalén
Počet stran611
Rok vydání2016
TypTyp
VAZBAVázaná
ŽÁNRKnihy
Žánrnaučná

Cena od 1 305 Kč - 1 425 Kč v 3 obchodech

Obchody, které prodávají Traumatologie pohybového aparátu, pánve, páteře a paklouby - Martin Krbec, Oldřich Čech, Pavel Douša

  • Historie ceny Traumatologie pohybového aparátu, pánve, páteře a paklouby - Martin Krbec, Oldřich Čech, Pavel Douša

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny Traumatologie pohybového aparátu, pánve, páteře a paklouby - Martin Krbec, Oldřich Čech, Pavel Douša. Porovnání obchodů, které prodávají Traumatologie pohybového aparátu, pánve, páteře a paklouby - Martin Krbec, Oldřich Čech, Pavel Douša.

  • Související položky