SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Trampolína Hawaj Premium 366 cm + vnitřní ochranná sít + schůdky

Trampolína Hawaj Premium 366 cm + vnitřní ochranná sít + schůdky
0
0 hodnocení

Výrobce: Hawaj

Trampolína Hawaj Premium 366 cm s vnitřní ochrannou sítí  
 
Pojďte se přidat s námi do klubu trampolínových nadšenců a pořiďte si vlastní trampolínu i vy. Budete sami překvapeni kolik nových zážitků a radosti vám a vaší rodině trampolína přinese. Absolutní zábava pro volný čas pro děti i dospělé. Mimoto jsou při této zábavě posilovány i svaly a shazujete přebytečná kila. Také plíce si přijdou na své a zapotíte se. Skákání na trampolíně aktivuje souhru levé a pravé poloviny mozku a je perfektní proti stresu.
Ručíme za 100% kvalitu našich trampolín, která je ověřená více jak 12 lety prodeje s minimálním počtem reklamací. Jsme jedni z největších prodejců trampolín na trhu. V případě potřeby máme i veškeré náhradní díly.
Vzhledem k tomu, že jsme přímý dovozce, můžeme vám nabídnout nepřekonatelné ceny za tuto kvalitu. Možná seženete někde trampolínu o něco málo levněji, ale dobře si předem rozmyslete, zda chcete koupit trochu levněji nebo opravdu dobře.
Všechny trampolíny jsou určeny pro venkovní použití, není třeba je zakrývat ani uklízet pod střechu v letních měsících. Na rozdíl od venkovních bazénů lze na trampolíně utužovat kondici po větší část roku - v našich klimatických podmínkách od března do října. Ve zbylých měsících by měla být trampolína uschována v suchu.
  Konstrukce

Cena 6 890 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Trampolína Hawaj Premium 366 cm + vnitřní ochranná sít + schůdky

  • Historie ceny Trampolína Hawaj Premium 366 cm + vnitřní ochranná sít + schůdky

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny Trampolína Hawaj Premium 366 cm + vnitřní ochranná sít + schůdky. Porovnání obchodů, které prodávají Trampolína Hawaj Premium 366 cm + vnitřní ochranná sít + schůdky.

  • Související položky