Tissot T-Race Powermatic 80 T141.807.11.041.00 - diskuze
Výrobce: Tissot
EAN: 7611608315934
Výrobní číslo: T1418071104100
Parametry
| Barva náramku | Stříbrná |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Barva číselníku | Modrá |
| Barva řemínku | Šedý řemínek |
| Datum | Ano |
| Distribuce | CZ |
| Délka pouzdra (lug-to-lug): | 44 mm |
| Funkce | Datum, Průhledné dýnko |
| Hmotnost | 185 g |
| Luminiscence | Ručičky a body SuperLuminova |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Modelová řada | T-Race |
| Pohon | Automatický |
| Použití | Sportovní |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
| Původ | Švýcarské |
| Rezerva chodu | 80 hodin |
| Rozměr pouzdra | 41 mm |
| Rychlostěžejky | ne |
| Spona | Překlápěcí s pojistkou |
| Strojek | POWERMATIC 80 |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Určení | Pánské |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Výška pouzdra | 11,3 mm |
| Záruka | 5 roků |
| Číselník | Analogový |
| Šířka pásku | 13 mm |