Termovizní zaměřovač s dálkoměrem Pard Pantera 480 PA4-35/LRF - diskuze
Termovizní zaměřovač s dálkoměrem Pard Pantera 480 PA4-35/LRF
0 hodnocení
Výrobce: Pard
EAN: 06977357450205
SPLÁTKY 0%PARD Pantera PA4-35 LRF je pokročilý termovizní zaměřovač navržený pro lovce a střelce, kteří vyžadují přesnost a spolehlivost. Je vybaven pokročilým tepelným senzorem a umožňuje detekovat cíl v úplné tmě a za náročných povětrnostních podmínek, jako je mlha nebo déšť. Zaměřovač má objektiv o průměru 35 mm, který nabízí vynikající zorné pole a výjimečnou kvalitu obrazu, což z něj činí ideální zařízení pro fotografování na střední až dlouhé vzdálenosti.Termovizní zaměřovač PARD Pantera PA4-35 LRF – vlastnosti35 mm průměr čočky objektivu.Optické zvětšení 2,1×.Digitální zvětšení 8×.Rozlišení senzoru VOx 480 × 360 px.Rozteč pixelů 12 μ m.Tepelná citlivost < 20 mK.Ruční ostření objektivu.Vzdálenost oka 100 mm.Technologie zpracování obrazu PARD IREA.Maximální detekce 1800 m (objekt o výšce 1,7 m).Kulatý displej typu IPS LCD s rozlišením 800 × 800 px.Obnovovací frekvence 50 Hz.Režimy barev: Červená, černá, bílá, iron, sky a edge.Laserový dálkoměr s dosahem měření až 1000 m.Přesná balistická kalkulačka.Vyměnitelná baterie 18650 s výdrží až 6 hodin.Podpora karty Micro SD až do 128 GB.Třída těsnosti IP67.Dioptrická korekce -5D +3D.