Tenda TEG1128P-24-250W PoE At Gigabit switch 2x Sfp - diskuze
Tenda TEG1128P-24-250W PoE At Gigabit switch 2x Sfp
0 hodnocení
Výrobce: Tenda
EAN: 06932849436594
Tenda TEG1128P-24-250W PoE+ Gigabit switch
Optimalizovaný pro vysoký výkon a spolehlivost
Technické specifikace
Standarty&protokoly: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at
PoE Porty: 24x 10/100/1000 Mbps RJ45 s podporou PoE IEEE802.3 at/af
Uplink Porty: 2x 10/100/1000 Mbps RJ45, 2x 100/1000 Mbps SFP
Celková propustnost: 56 Gbps
MAC adresa: Velikost tabulky 8K
Přepínání: Mód Store-And-Forward
LED Indikace: 28x Linka/Aktivita portu, 1x PoE-Max, 1x Napájení
PoE napájení: Max. 30W na port, celkově 230W
Přepěťová ochrana: 6kV pro porty a napájení, ESD: vzduch: ±10kV, kontakt: ±8kV
Buffer: 4M
Forwarding rate: 41,7 Mpps
Napájení: 100 až 240 V, AC 50/60 Hz
Spotřeba: 15 W (bez PoE napájení), 250 W (s připojenými PoE zařízeními max. 230 W)
Rozměry: 440mm x 240mm x 44mm
Umístění: rackmount 19", na stěnu, desktop
Pracovní teplota: 0oC ~ 45oC
Vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující)