Tdk Mmz1005Afz181Vt000 Ferrite Bead, 180 Ohm, 0.15A, 0402 - diskuze
Tdk Mmz1005Afz181Vt000 Ferrite Bead, 180 Ohm, 0.15A, 0402
0 hodnocení
Výrobce: TDK
Výrobní číslo: MMZ1005AFZ181VT000
TDK - FERRITE BEAD, 180 OHM, 0.15A, 0402 - MMZ1005AFZ181VT000
Dotazy, recenze a diskuze k Tdk Mmz1005Afz181Vt000 Ferrite Bead, 180 Ohm, 0.15A, 0402