TDK B57020M2502A001 B57020M2502A001 NTC teplotní senzor -40 do plus 60 °C 5000 Ω
EAN: 2050000065422
Díky odolnému vodotěsnému plášti se hodí tento NTC senzor M2020 společnosti Siemens zejména pro použití v klimatizačních jednotkách, chladících zařízeních a meteostanicích.ParametryDélka kabelu: 28.00 cmRozměry: (Ø x d) 8 mm x 30 mmVnější Ø: 8 mmVnější délka: 30 mmTeplotní rozsah: -40 do +60 °CMateriál pouzdra: plastPřipojení (senzory): kabel, otevřené konceProvedení (senzory): NTCTyp (výrobce): B57020M2502A001Přesnost: 1 %Zemní odpor: 5000 ΩZemní odpor referenční: +25 °CMax. teplotní rozsah: +60 °CMin. teplotní rozsah: -40 °CTyp: B57020M2502A0001 (=M 2020)Připojení: Kabelová přípojkaTyp pouzdra: Plastový kryt s připojovacím kabelemRozsah měření: -40 až +60ºCSplňuje RoHS: anoKategorie produktu: teplotní senzorCertifikace: RoHSVýhodyNapájecí kabel izolovaný PVC, délka cca 280 mm.EAN: 2050000065422
Obchody, které prodávají TDK B57020M2502A001 B57020M2502A001 NTC teplotní senzor -40 do plus 60 °C 5000 Ω
Aktuálně nenabízejí žádné obchody.
Dříve prodávaly obchody:
Půhy.czZobrazit historii ceny TDK B57020M2502A001 B57020M2502A001 NTC teplotní senzor -40 do plus 60 °C 5000 Ω
Historie nejnižsí ceny TDK B57020M2502A001 B57020M2502A001 NTC teplotní senzor -40 do plus 60 °C 5000 Ω. Porovnání obchodů, které prodávají TDK B57020M2502A001 B57020M2502A001 NTC teplotní senzor -40 do plus 60 °C 5000 Ω.