SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Svět zábavy

Svět zábavy
0
0 hodnocení

EAN: 5702016176360

Výrobní číslo: 1108368

Podpořte své dítě k tomu, aby si kladlo vyšší cíle, stavělo náročnější konstrukce a zapojovalo svou představivost, díky této speciální edici sady LEGO, se kterou procestuje svět.
Najdete v ní celou řadu barevných kostek a dalších součástek, včetně jedinečné ploché destičky k 60. narozeninám značky LEGO.
Kostky LEGO rozvíjejí dětskou fantazii a vůbec nezáleží na tom, jak velká už je. Tato zábavná hračka nabízí různé úrovně stavitelské obtížnosti a představuje ideální volbu pro začínající LEGO stavitele.
Sada obsahuje 2 minifigurky. Co si váš malý myslitel postaví? S čím by na světě mohla být ještě větší zábava? Svoji odpověď postav z kostel LEGO!
Prozkoumej podmořský chrám a objev jeho tajemství a pak naskoč do vrtulníku a vzlétni vstříc dalším dobrodružstvím. Postavit můžeš cokoliv, co ti dovolí tvá představivost. Svůj výtvor pak můžeš přestavět a hrát si s ním celý den. Z malých kostek můžou vzejít ohromné věci!
Doplňky zahrnují trojzubec, pár ploutví, helmu, vysílačku, fotoaparát, mapu, leteckou helmu, kuřecí stehýnko, sklo, nanuk, rybu a hada.
Speciální edice této zábavné hračky je vhodná pro děti od 5 let.
Balení obsahuje: 295 dílků
Vhodné od 5-ti let. 
 

Parametry

BaleniKrabice
Katalogové číslo10403
MateriálPlast
PohlavíPro holky i kluky
Počet dílků295
Věk5-99 let
Věk od5
ZnačkaLego

Cena od 430 Kč - 499,90 Kč v 3 obchodech

Obchody, které prodávají Svět zábavy

  • Historie ceny Svět zábavy

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny Svět zábavy. Porovnání obchodů, které prodávají Svět zábavy.

  • Související položky