Svářecí invertor PanterMax 200 LCD - SET "zapoj a svařuj" PMMMA200LCD/SET99 - diskuze
Výrobce: Pantermax
EAN: 0796554470030
Invertorový zdroj PanterMax 200 LCD pro MMA a TIG - SET "zapoj a svařuj"
Výhody invertorové svářečky PanterMax 200 LCD:
Parametry
| Jištění (A) | 16 |
| Jištění svářečky (A) | Jištění svářečky (A) |
| Metoda | MMA + TIG Lift |
| Napájení (V) | 220 V |
| Napájení svářečky (V) | Napájení svářečky (V) |
| Pro metodu sváření | MMA + LiftTIG |
| Rozsah svařovacího proudu (A) | 20 - 140 |
| Svařovaný materiál | Ocel |
| Typ svářečky | Hobby |
| Výbava | Kabely |
| Výrobce | PanterMax |
| Zatěžovatel 100% | 108 |
| Zatěžovatel 60% | 140 |
| Účel použití | Údržba a opravy |
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
MAGG PROFI sada šroubováků 39 ks, s bi
Scheppach CSD40-20Li aku 20V vrtací šr
Hlavice nástrčné prodloužené, MULTI-LO
Rašple kruhová strojní sek Ajax - 200
Aku vrtací šroubovák Li-ion 18V/3,0 Ah