Stěrače Oximo na Citroen Jumpy (10.1995-01.2007) 650mm+500mm OXIMO WU650.WU500 0 - diskuze
Výrobce: Oximo
Stěrače Oximo na Citroen Jumpy
Cena za 2ks stěračů.
Kvalitní stěrače, které zaručují tichý a spolehlivý stírací výkon.
Vestavěný adaptér umožňuje rychlou a jednoduchou instalací.
Moderní stírací lišta z přírodního kaučuku pokrytého silikonem.
Snížení tření a prodložení životnosti.
Praktické balení.
Před zakoupením si prosím zkontrolujte typ uchycení a délky stěračů.
Stěrače Oximo jsou držitelem certifikátu TUV a Reach.
Video montáž stěračů naleznete
Cena za 2ks stěračů.
Praktické balení.
Video montáž stěračů naleznete
Dotazy, recenze a diskuze k Stěrače Oximo na Citroen Jumpy (10.1995-01.2007) 650mm+500mm OXIMO WU650.WU500 0
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Bosch Aerotwin 650+500 mm BO 339700708
Compass 1000 mm 10214
Bosch Aerotwin 700 + 380 mm BO 3397014
Clona sluneční na boční okno, černá, 2
Bosch Aerotwin 650 + 450 mm BO 3397007
Trojúhelník výstražný B
Stěrače PEUGEOT 3008 (2009 - ++) HQ A
Stěrač plochý FLEXI 480mm COMPASS
Stěrač zadní FLAT 13,5"/340mm FAB2/RO
Klíč na trubky 36", (900 mm), YATO
Stěrač plochý FLEXI 510mm COMPASS