Stěrače Oximo na Audi Q7 (01.2015-) 700mm+500mm OXIMO WC3005001
Výrobce: Oximo
EAN: 5901583962202
Výrobní číslo: WC3005001
Stěrače Oximo na Audi Q7
Cena za 2 ks stěračů.
Kvalitní stěrače, které zaručují tichý a spolehlivý stírací výkon.
Vestavěný adaptér umožňuje rychlou a jednoduchou instalací.
Moderní stírací lišta z přírodního kaučuku pokrytého silikonem.
Snížení tření a prodloužení životnosti.
Praktické balení.
Před zakoupením si prosím zkontrolujte typ uchycení a délky stěračů.
Stěrače Oximo jsou držitelem certifikátu TUV a Reach.
Video montáž stěračů naleznete
Cena za 2 ks stěračů.
Praktické balení.
Video montáž stěračů naleznete
Obchody, které prodávají Stěrače Oximo na Audi Q7 (01.2015-) 700mm+500mm OXIMO WC3005001
Zobrazit historii ceny Stěrače Oximo na Audi Q7 (01.2015-) 700mm+500mm OXIMO WC3005001
Historie nejnižsí ceny Stěrače Oximo na Audi Q7 (01.2015-) 700mm+500mm OXIMO WC3005001. Porovnání obchodů, které prodávají Stěrače Oximo na Audi Q7 (01.2015-) 700mm+500mm OXIMO WC3005001.
Stěrače FLAT SET (HOOK) 660+580mm, COM
Klíč na trubky 36", (900 mm), YATO
Bosch Aerotwin 550 + 530 mm BO 3397007
Stěrač plochý FLEXI 480mm COMPASS
Compass 1000 mm 10214
Stěrač plochý FLEXI 510mm COMPASS
Stěrač zadní FLAT 13,5"/340mm FAB2/RO
Plachta proti namrznutí čelního skla W
Bosch Aerotwin 650 + 450 mm BO 3397007
Trojúhelník výstražný B
Clona sluneční na boční okno, černá, 2
Bosch Aerotwin 650+500 mm BO 339700708