Stěrače Oximo na Audi A5 Sportback (06.2016-) 600mm+500mm OXIMO WC4005001
Výrobce: Oximo
EAN: 5901583960734
Stěrače Oximo na Audi A5 Sportback
Cena za 2 ks stěračů.
Kvalitní stěrače, které zaručují tichý a spolehlivý stírací výkon.
Vestavěný adaptér umožňuje rychlou a jednoduchou instalací.
Moderní stírací lišta z přírodního kaučuku pokrytého silikonem.
Snížení tření a prodloužení životnosti.
Praktické balení.
Před zakoupením si prosím zkontrolujte typ uchycení a délky stěračů.
Stěrače Oximo jsou držitelem certifikátu TUV a Reach.
Video montáž stěračů naleznete
Cena za 2 ks stěračů.
Praktické balení.
Video montáž stěračů naleznete
Obchody, které prodávají Stěrače Oximo na Audi A5 Sportback (06.2016-) 600mm+500mm OXIMO WC4005001
Zobrazit historii ceny Stěrače Oximo na Audi A5 Sportback (06.2016-) 600mm+500mm OXIMO WC4005001
Historie nejnižsí ceny Stěrače Oximo na Audi A5 Sportback (06.2016-) 600mm+500mm OXIMO WC4005001. Porovnání obchodů, které prodávají Stěrače Oximo na Audi A5 Sportback (06.2016-) 600mm+500mm OXIMO WC4005001.
Compass 1000 mm 10214
Stěrač zadní FLAT 13,5"/340mm FAB2/RO
Plachta proti namrznutí čelního skla W
Bosch Aerotwin 700 + 380 mm BO 3397014
Stěrač plochý FLEXI 510mm COMPASS
Bosch Aerotwin 550 + 530 mm BO 3397007
Clona sluneční na boční okno, černá, 2
Stěrač plochý FLEXI 480mm COMPASS
Stěrače PEUGEOT 3008 (2009 - ++) HQ A
Klíč na trubky 36", (900 mm), YATO
Bosch Aerotwin 650 + 450 mm BO 3397007
Bosch Aerotwin 650+500 mm BO 339700708