Spokey NAVI CTX-DT10-B Podhledové bodové svítidlo - diskuze
Výrobce: KANLUX
EAN: 5905339259912
Vlastnosti
ZnačkaKANLUX
SérieNAVI
Šířka81 mm
Výška21 mm
Hloubka81 mm
BarvaČerná
MateriálHliník
Typ osvětleníLED
Ovládání světlaNení součástí
Stupeň krytíIP20
Napětí12 V
PaticeMR16
Příkon10.00 W
Hmotnost / ks0.0710 kg
EAN5905339259912
Taric94051990
Záruka2 roky
ZnačkaKANLUX
SérieNAVI
Šířka81 mm
Výška21 mm
Hloubka81 mm
BarvaČerná
MateriálHliník
Typ osvětleníLED
Ovládání světlaNení součástí
Stupeň krytíIP20
Napětí12 V
PaticeMR16
Příkon10.00 W
Hmotnost / ks0.0710 kg
Taric94051990
Záruka2 roky
Parametry
| Napětí [V] | 12 V |
| Provedení | kulatý |
| Příkon [W] | max 10 W |