Solární regulátor nabíjení Victron Energy SCC110015060R, 12 V, 24 V - diskuze
Solární regulátor nabíjení Victron Energy SCC110015060R, 12 V, 24 V
0 hodnocení
Výrobce: Victron Energy
EAN: 8719076040811
Výrobní číslo: SCC110015060R
Victron Energy SmartSolar Solární regulátor MPPT 100V/15A s Bluetooth je robusní a rychlý regulátor s napětím panelů až 100V
Robustní a rychlý MPPT regulátor pro náročné podmínky s napětím panelů až 100V, maximální nabíjecí proud 15 A. Baterie 12/24V, FV max 220/440Wp. Plná záruka 5 let. Integrovaný bluetooth. Jako důkaz vysoké kvality na všechny MPPT regulátory poskytuje Victron Energy prodlouženou plnou záruku 5 let. MPPT solární regulátory Victron Energy patří mezi absolutní světovou špičku v tomto oboru. Nabízí ultra rychlé MPPT sledování, které zajišťuje maximální možné solární zisky. Zejména při zatažené obloze s častou změnou intenzity osvitu jsou solární zisky o 30% vyšší oproti klasickým PWM regulátorům nebo o 10% vyšší oproti pomalejším MPPT regulátorům. Maximální výkon solárních panelů je u 12 V systémů 220 Wp, u 24 V systémů 440 Wp. V případě překročení těchto hodnot se regulátor nepoškodí, ale pouze automaticky zredukuje přicházející výkon od panelů na přijatelné hodnoty. Solární regulátor je továrně přednastaven a není obvykle potřeba provádět zásadní úpravy nastavení. Maximální napětí na prázdno (označováno jako Voc) připojených solárních panelů nesmí překročit hodnotu 100V (pozor: s klesající venkovní teplotou roste napětí solárních panelů). Maximální vstupní zkratový proud FV panelů nesmí překročit hodno
Dotazy, recenze a diskuze k Solární regulátor nabíjení Victron Energy SCC110015060R, 12 V, 24 V