SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Soaphoria Care bentonitový jíl (For Cosmetic Use) 100 g

Soaphoria Care bentonitový jíl (For Cosmetic Use) 100 g
0
0 hodnocení

Výrobce: Soaphoria

EAN: 8586017851832

Je jedinečným kosmetickým zkrášlujícím přípravkem. Reguluje tvorbu kožního mazu a nastavuje rovnováhu pleti a problémových partií. Vlasy remineralizuje a dodává lesk, pomáhá v boji proti lupům a mastné vlasy krásně pročistí. Má antiseptické a protiplísňové účinky, výborně pomáhá eliminovat projevy kožních onemocnění.Minerální jíly jsou 100% přírodní jemně mleté práškové zeminy bohaté na minerální látky (křemík, vápník, draslík, hořčík, zinek, hliník, železo, mangan, titan atd.), stopové prvky a další cenné látky prospěšné pro pokožku. Jejich lamelová struktura a velký specifický povrch jim dává výborné krycí a absorpční i adsorpční vlastnosti. Kromě těchto vlastností výborně zjemňují, regenerují, vyhlazují a revitalizují pokožku. Jíly jsou všestrannými pomocníky. Můžete je využít k pročištění pokožky obličeje i hlavy, vlasů, tělový či vlasový zábal i do koupele. Pomáhají při zmírňování projevů kožních problémů, zánětů, svědění a podráždění pokožky, ale i při vážnějších problémech jako jsou kožní plísně, ekzém nebo lupénka. Působí hloubkově a detoxikují.Složení: Bentonit (Certifikovaná organická složka)Použití:

Jako maska/tělový zábal: Přiměřené množství jílu (cca čajová lžička pro masku / 2-3 polévkové lžíce pro zábal) nasypte do misky. Přidejte tekutou složku (voda, hydrolát

Cena od 125 Kč - 127 Kč v 5 obchodech

Obchody, které prodávají Soaphoria Care bentonitový jíl (For Cosmetic Use) 100 g

  • Historie ceny Soaphoria Care bentonitový jíl (For Cosmetic Use) 100 g

Zobrazit historii ceny Soaphoria Care bentonitový jíl (For Cosmetic Use) 100 g

Historie nejnižsí ceny Soaphoria Care bentonitový jíl (For Cosmetic Use) 100 g. Porovnání obchodů, které prodávají Soaphoria Care bentonitový jíl (For Cosmetic Use) 100 g.

  • Související položky