SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Šimánek Leoš: Havajské ostrovy - Letní a zimní putování za přírodními divy Tichomoří

Šimánek Leoš: Havajské ostrovy - Letní a zimní putování za přírodními divy Tichomoří
0
0 hodnocení

Výrobce: Action-Press

EAN: 9788025419656

Výrobní číslo: 9788025419656

V0133547
Leoš Šimánek na svých cestách již několikrát navštívil Havaj. Tentokráte si však pro toto souostroví udělal hodně času. S manželkou, synem a dcerou důkladně procestovali všech šest hlavních ostrovů, a to nejen v létě, ale také v zimě. S ruksaky na zádech se vydali i do málo známých končin, do míst, kam se běžný turista, trávící na Havaji jen pár týdnů dovolené, těžko dostane.
Šimánkovi byli uchváceni překrásnými zátokami lemovanými kokosovými palmami s blankytně modrou či tyrkysově zelenou vodou, plážemi s pískem všech možných barev - od oslnivě bílého, zlatavě žlutého, cihlově červeného nebo zelenkavého až po černého jako uhel. Putovali podél pobřeží s příkrými horami porostlými bujnou vegetací, údolími, do kterých padají nesčetné vodopády až k ústím řek a potoků, kde vysoké vlny útočí na pobřežní skaliska.
Havajské ostrovy nejsou však zajímavé pouze kolem moře. Mají gigantické kaňony a vysoké skalní útesy, mají vulkány, stoupající z nesmírných hlubin do víc než čtyř tisíc metrů výšky, mají jak dřímající, tak i extrémně aktivní krátery chrlící žhavé magma, které ještě nedávno stékalo v proudech až do vod oceánu.
Leoš, Lenka, Jakub a Veronika se nevěnovali pouze pěším túrám. Po řekách a podél pobřeží pádlovali v kajacích, z jedné z

Parametry

AutorLeoš Šimánek
ISBN978-80-254-1965-6
Jazykčeský; česky; Česky
NOVINKA0
NakladatelstvíAction-Press
Počet stran122; 120
Rok vydání2008
TypTyp
Vazbavázaná
Žánrcestopisy; Naučná

Cena od 292 Kč - 398 Kč v 5 obchodech

Obchody, které prodávají Šimánek Leoš: Havajské ostrovy - Letní a zimní putování za přírodními divy Tichomoří

  • Historie ceny Šimánek Leoš: Havajské ostrovy - Letní a zimní putování za přírodními divy Tichomoří

Zobrazit historii ceny Šimánek Leoš: Havajské ostrovy - Letní a zimní putování za přírodními divy Tichomoří

Historie nejnižsí ceny Šimánek Leoš: Havajské ostrovy - Letní a zimní putování za přírodními divy Tichomoří. Porovnání obchodů, které prodávají Šimánek Leoš: Havajské ostrovy - Letní a zimní putování za přírodními divy Tichomoří.

  • Související položky