Shimano SM-MA-F203P/PMA Adapter PM/PM 180/203 - diskuze
Shimano SM-MA-F203P/PMA Adapter PM/PM 180/203
0 hodnocení
Výrobce: Shimano
EAN: 4550170506117
Výrobní číslo: ESMMAF203PPMA
• přední adaptét Shimano pro montáž třmene kotoučové brzdy
• pro kotouč průměru 203mm
• materiál Alu, černý
sada obsahuje:
- adaptér SM-MA-F203P/PMA
- šrouby s podložkama pro montáž adapréru 40 mm a 35 mm
- sférické podložky - 2 páry
- plast pojistná podložka 1x
• váha 42 gramů
• baleno v krabičce s blistrovým závěsem
příručku uživatele tohoto komponentu najdete na:
http://si.shimano.com
Parametry
Barvavícebarevná
Materiálhliník
Průměrpro brzdové kotouče 203 mm
Průměr kotouče180 mm, 203 mm