Sebamed Baby Dětské vlhčené ubrousky s 99 % vody 60 ks
Výrobce: Sebamed
EAN: 4103040040688
Výrobní číslo: S040688
Jemně a účinně čistí a chrání před podrážděním citlivé dětské pokožky. Díky přírodní viskóze, ze které jsou vyrobeny a mimořádně šetrnému složení bez parfemace, jsou ubrousky vhodné i pro citlivou pokožku. ph 5,5 podporuje správný vývoj a obnovu kyselého ochranného pláště kůže. Vhodné na čištění celého těla i obličeje. Zvláště se doporučuje pro oblast pod plenkou. Vhodné pro citlivou pokožku. Dermatologicky a klinicky testováno.
Složení:
Aqua, Propanediol, Cocamidopropyl PG-Dimonium Chloride, Tetrasocium Glutamate Diacetate, Lactic Acid, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Hydroxide.
Složení:
Aqua, Propanediol, Cocamidopropyl PG-Dimonium Chloride, Tetrasocium Glutamate Diacetate, Lactic Acid, Caprylhydroxamic Acid, Sodium Hydroxide.
Cena od 157 Kč - 195 Kč v 4 obchodech
Obchody, které prodávají Sebamed Baby Dětské vlhčené ubrousky s 99 % vody 60 ks
Zobrazit historii ceny Sebamed Baby Dětské vlhčené ubrousky s 99 % vody 60 ks
Historie nejnižsí ceny Sebamed Baby Dětské vlhčené ubrousky s 99 % vody 60 ks. Porovnání obchodů, které prodávají Sebamed Baby Dětské vlhčené ubrousky s 99 % vody 60 ks.
RUDOLFS Bio kapsička, Batáty, brokolic
Muumi Baby Maxi 7-14 kg, vel. 4, měsíč
Ella's Kitchen Snídaně - Mango a jogur
Good Gout Boruvková snídane BIO 70g 6M
Baby-Vac 2 Ergonomic Arianna odsávačka
Nutrilon Profutura 2 Cesarbiotik 800 g
Ella's Kitchen BIO Dýně, mrkev, jablko
Panda podložky - á 30 ks
SUNAR Gravimilk s příchutí vanilky 450
T-Tomi Polštářkový mantinel Velvet, pi
Medela Noční těhotenská a kojicí podpr
Sunar Premium 2, pokračovací kojenecké


























