Samsung Electro-Mechanics Cl21C470Jc61Pnc Cap, Aec-Q200, 47Pf, 100V, Mlcc, 0805 - diskuze
Výrobce: Samsung Electro-Mechanics
Výrobní číslo: CL21C470JC61PNC
SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CAP, AEC-Q200, 47PF, 100V, MLCC, 0805 - CL21C470JC61PNC
Dotazy, recenze a diskuze k Samsung Electro-Mechanics Cl21C470Jc61Pnc Cap, Aec-Q200, 47Pf, 100V, Mlcc, 0805
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Vishay Bfc237022104 Capacitor Polyeste
Panasonic Eeeha1E220Ap Cap, 22Uf, 25V,
Vishay 199D686X9025F6V1E3 Tantalum Cap
Wima Fkp2D002201D00Jssd Cap, 220Pf, 10
Panasonic Eeehb0G221P Cap, 220Uf, 4V,
Wima Mks2C024701A00Kssd Cap, 0.047Îf,
Panasonic Eeehbv470Uap Cap, 47Uf, 35V,
Panasonic Eeehb0J101Ap Cap, 100Uf, 6.3
Wima Mks2C022201A00Kssd Cap, 0.022Îf,
Wima Smdtd02100Qa00Kp00 Cap, 0.01Îf,
Panasonic Eeehb1H470P Cap, 47Uf, 50V,
Panasonic Eeehaa470War Cap, 47Uf, 10V,