Samsung Electro-Mechanics Cl21C101Jc61Pnc Cap, Aec-Q200, 100Pf, 100V, Mlcc, 0805 - diskuze
Výrobce: Samsung Electro-Mechanics
Výrobní číslo: CL21C101JC61PNC
SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CAP, AEC-Q200, 100PF, 100V, MLCC, 0805 - CL21C101JC61PNC
Dotazy, recenze a diskuze k Samsung Electro-Mechanics Cl21C101Jc61Pnc Cap, Aec-Q200, 100Pf, 100V, Mlcc, 0805
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Vishay 150D156X9020B2B Tantalum Capaci
Panasonic Eeeha1H2R2Ar Cap, 2.2Uf, 50V
Wima Mks2C023301A00Kssd Cap, 0.033Îf,
Kyocera Avx 06035A121Jat2A Cap, 120Pf,
Kemet T520B227M004Ate045 Cap, 220Îf,
Vishay 561R10Tccq27. Ceramic Capacitor
Vishay F17102471000 Cap, 4700Pf, 20%,
Panasonic Eee1Ha2R2Ar Cap, 2.2Uf, 50V,