Samsung Electro-Mechanics Cl21B104Kbc5Pnl Cap, Aec-Q200, 0.1Uf, 50V, Mlcc, 0805 - diskuze
Výrobce: Samsung Electro-Mechanics
Výrobní číslo: CL21B104KBC5PNL
SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CAP, AEC-Q200, 0.1UF, 50V, MLCC, 0805 - CL21B104KBC5PNL
Dotazy, recenze a diskuze k Samsung Electro-Mechanics Cl21B104Kbc5Pnl Cap, Aec-Q200, 0.1Uf, 50V, Mlcc, 0805
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Wima Mks0C022200B00Kssd Cap, 0.022Îf,
Panasonic Eeehb0J221Ap Cap, 220Uf, 6.3
Panasonic Eeehaa470War Cap, 47Uf, 10V,
Wima Fks2D011501A00Kssd Cap, 1500Pf, 1
Panasonic Eeeha1V101Ap Cap, 100Uf, 35V
Vishay 199D105X0035A1V1E3 Tantalum Cap
Panasonic Eeehb1A101P Cap, 100Uf, 10V,
Panasonic Eee1Va470Ap Cap, 47Uf, 35V,
Panasonic Eee1Ha470Xap Cap, 47Uf, 50V,
Panasonic Eeehbv470Uap Cap, 47Uf, 35V,
Wima Fkp2D001001D00Jssd Cap, 100Pf, 5%