Samsung Electro-Mechanics Cl10C470Jb81Pnc Cap, Aec-Q200, 47Pf, 50V, Mlcc, 0603 - diskuze
Výrobce: Samsung Electro-Mechanics
Výrobní číslo: CL10C470JB81PNC
SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CAP, AEC-Q200, 47PF, 50V, MLCC, 0603 - CL10C470JB81PNC
Dotazy, recenze a diskuze k Samsung Electro-Mechanics Cl10C470Jb81Pnc Cap, Aec-Q200, 47Pf, 50V, Mlcc, 0603
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Panasonic Eeafc1E220B Cap, 22Uf, 25Vdc
Wima Mks4F024703C00Kssd Cap, 0.047Îf,
Vishay Vj0603A331Jxbac Cap, 330Pf, 100
Vishay 199D686X9025F6V1E3 Tantalum Cap
RAD 1000/35V RM5 Elektrolytický konden
Panasonic Eeehah470Uap Cap, 47Uf, 50V,
Panasonic Eeehb1E330P Cap, 33Uf, 25V,
Panasonic Eeehav330Wap Cap, 33Uf, 35V,