Samsung Electro-Mechanics Cl10C220Jb81Pnc Cap, Aec-Q200, 22Pf, 50V, Mlcc, 0603 - diskuze
Výrobce: Samsung Electro-Mechanics
Výrobní číslo: CL10C220JB81PNC
SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CAP, AEC-Q200, 22PF, 50V, MLCC, 0603 - CL10C220JB81PNC
Dotazy, recenze a diskuze k Samsung Electro-Mechanics Cl10C220Jb81Pnc Cap, Aec-Q200, 22Pf, 50V, Mlcc, 0603
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Wima Mks4G021003C00Kssd Cap, 0.01Îf,
Panasonic Eee1Aa470War Cap, 47Uf, 10V,
Panasonic Eeehb1H4R7Ar Cap, 4.7Uf, 50V
Vishay Wkp102Mcpej0Kr Cap, 1000Pf, 760
RAD 47/25V RM5 Elektrolytický kondenzá
Wima Fkp2D001501D00Jssd Cap, 150Pf, 10
Wima Fks2D011501A00Kssd Cap, 1500Pf, 1
Kemet C1210C476M9Pactu Cap, 47Îf, 6.3
Wima Mks4F024703C00Kssd Cap, 0.047Îf,
Wima Mks2D021001A00Kssd Cap, 0.01Îf,
Panasonic Eeehba151Uap Cap, 150Uf, 10V