Samsung Electro-Mechanics Cl10B102Kb85Pnc Cap, Aec-Q200, 1000Pf, 50V, Mlcc, 0603 - diskuze
Výrobce: Samsung Electro-Mechanics
Výrobní číslo: CL10B102KB85PNC
SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CAP, AEC-Q200, 1000PF, 50V, MLCC, 0603 - CL10B102KB85PNC
Dotazy, recenze a diskuze k Samsung Electro-Mechanics Cl10B102Kb85Pnc Cap, Aec-Q200, 1000Pf, 50V, Mlcc, 0603
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Wima Smdtc03470Ta00Kq00 Cap, 0.47Îf,
RAD 1000/35V RM5 Elektrolytický konden
Wima Smdtc03330Ta00Kq00 Cap, 0.33Îf,
Kemet Eev476M035S9Gaa Cap, 47Uf, 35V,
Wima Mks2C033301C00Kssd Cap, 0.33Îf,
Kemet C0805C226M9Pactu Cap, 22Îf, 6.3
Vishay 293D475X9035C2Te3 Cap, 4.7Îf,
Geti 15uF 450V GMC 15C kondenzátor roz
RAD 2200/35V RM7,5 Elektrolytický kond
Panasonic Eee1Va221Ap Cap, 220Uf, 35V,