SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Samozavírací síť proti hmyzu 195 cm

Samozavírací síť proti hmyzu 195 cm
4
12 hodnocení

Výrobce: VOgadgets

EAN: 3556358839269

Každý jistě zná ty nepříjemnosti s otravným hmyzem, který Vám rád potrápí život hlavně na jaře nebo v létě. Máte-li zahradu a rádi byste si nechali otevřené dveře ven, pak máme způsob, jak toto umožnit i bez vniknutí hmyzu do Vaše příbytku. Samozavírací síť proti hmyzu je ten nejlepší způsob, jak zabránit jakémukoliv hmyzu, aby vnikl do Vašeho obydlí a přesto můžete mít otevřené dveře. Tuto šikovnou síť během dvou minut snadno nainstalujete do dveří domu nebo balkónu. Navíc nemusíte řešit žádné zapínání a rozepínání. Síť má totiž magnety, díky kterým se sama zavře. Užívejte si čerstvého vzduchu a zapomeňte na hmyz. Samozavírací síť proti hmyzu je originální dárek do domácnosti a na zahradu.
Obsah balení:

1ks sítě
suché zipy
připínáčky

Specifikace produktu:

Sítí mohou procházet i Vaši domácí mazlíčci
Suché zipy v rámci balení nejsou dostačující na udržení sítě, proto je nutné doplnit připínáčky či dokoupit dodatečně suché zipy.
Barva: černá
Rozměry: 210 x 104 cm
Obsah balení: připínáčky, suché zipy na nalepení, dvojdílná síť s magnety

 Ilustrační videa:  

  Samozavírací síť proti hmyzu 210 cm od výrobce v kategorii Heureka.cz | Stavebniny | Okna a parapety | Sítě proti hmyzu za skvělé ceny na e-shopu Levnedarky.c

Parametry

Rozměr210 x 104 cm
Typdveřní
Způsob upevněnímagnetické
barvačerné

Cena 78 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Samozavírací síť proti hmyzu 195 cm

  • Historie ceny Samozavírací síť proti hmyzu 195 cm

Zobrazit historii ceny Samozavírací síť proti hmyzu 195 cm

Historie nejnižsí ceny Samozavírací síť proti hmyzu 195 cm. Porovnání obchodů, které prodávají Samozavírací síť proti hmyzu 195 cm.

  • Související položky