SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Sada pro přežití velká KPZ láhev ORANŽOVÁ

Sada pro přežití velká KPZ láhev ORANŽOVÁ
0
0 hodnocení

Výrobce: Mil-Tec® (Sturm Handels)

EAN: 4046872275579

Výrobní číslo: 16027200

Sada na přežití KPZ Mil-Tec je nezbytným doplňkem každého, kdo chce být připraven na krizové situace při cestování, táboření i v běžném životě.

Vždy po ruce

Všechny součásti krabičky poslední záchrany Mil-Tec jsou bezpečně uloženy v malém plastovém boxu. Díky tomu se k nim nedostane vlhkost a můžete je přepravovat snadno v batohu, nebo jiném zavazadle. Veškeré survival doplňky tak máte stále pohromadě.

Pomoc v každé situaci

Obsah KPZ je pečlivě vybraným souborem příslušenství pro řešení a překonání nenadálých situací, které Vám může život přinést. Malý nožík Vám pomůže při porcování úlovku i řezání různých materiálů. Strunovou pilou můžete nařezat dřevo na otop, nebo stavbu přístřešku. Tenký drát a sadu rybářských háčků využijete při obstarávání potravy. Vata, zápalky, nebo magneziové křesadlo se zase hodí pro rozdělávání ohně. Nezbytným pomocníkem při ztrátě orientace je kompas, nebo signalizační zrcátko. Šitíčko a

Parametry

Barvaolivová
Hloubka3.5 cm
Hmotnost170 g
Rozměry12 x 10 x 3.5 cm
Výška10 cm
\'.Rozměry.\'\'.Rozměry.\'
hmotnosthmotnost
objemobjem
Šířka12 cm

Cena od 308 Kč - 435 Kč v 3 obchodech

Obchody, které prodávají Sada pro přežití velká KPZ láhev ORANŽOVÁ

  • Historie ceny Sada pro přežití velká KPZ láhev ORANŽOVÁ

Zobrazit historii ceny Sada pro přežití velká KPZ láhev ORANŽOVÁ

Historie nejnižsí ceny Sada pro přežití velká KPZ láhev ORANŽOVÁ. Porovnání obchodů, které prodávají Sada pro přežití velká KPZ láhev ORANŽOVÁ.

  • Související položky