Sada nářadí DeWALT DWMT81610-0 1/4˝ 50 ks - diskuze
Výrobce: Dewalt
EAN: 3253560816100
Šestihranné hlavice (24x)
13x
1/4" metrické hlavice
4 | 4,5 | 5 | 5,5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 (mm)
11x
1/4" coulové hlavice
5/32" | 3/16" | 7/32" | 1/4" | 9/32" | 5/16" | 11/32" | 3/8" | 7/16" | 1/2" | 9/16"
Nástroje a příslušenství (26x)
1x
Ráčna (1/4")
1x
Šroubovací rukojeť (1/4")
Dotazy, recenze a diskuze k Sada nářadí DeWALT DWMT81610-0 1/4˝ 50 ks
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
hlavice nástrčná rázová 3/4", 55mm, L
Trhák s kloubem 1/2" 610mm- BGS 0267
Hlavice pro demontáž šroubů, sada 10ks
Gola sada 94 dílů, CrV ocel, profi kuf
Festa Hlavice prodloužená 1/2" CrVa 10
Gola sada Geko 1/2", 1/4" 108 ks G1015
BOSCH GSH 11 E (0611316708)
Hlavice nástrčná, 1/2", 10mm, L 38mm,