Relé instalační, OEZ RPI-16-001-X230-SC - diskuze
Relé instalační, OEZ RPI-16-001-X230-SC
0
0 hodnocení
Výrobce: OEZ
EAN: 8590125432517
Instalační relé OEZ RPI-16-001-X230-SC AC/DC extra tiché přesvědčí bezhlučným chodem a spolehlivým výkonem pro spínání náročných zátěží. Oceníte zejména dimenzovaný proud 16 A, díky němuž bezpečně zvládne topné okruhy i osvětlení, a kompaktní montáž na DIN lištu s úsporou místa na rozvaděči. Specifikace instalačního relé OEZ RPI-16-001-X230-SC AC/DC extra tiché Relé slouží ke vzdálenému spínání ovládaných obvodů v domovních i komerčních instalacích, kde je prioritou tichý provoz a rychlá montáž. Částečně elektronické provedení, tedy z části elektronické, přináší stabilní ovládání kontaktu a čisté sepnutí bez rušivých zvuků. Využijete ho pro spotřebiče, osvětlení i topné okruhy s požadavkem na bezpečné oddělení ovládacího a výkonového obvodu. Montáž probíhá nasazením přístroje na DIN lištu, přičemž zabere na rozvaděči pouze 1 modul. Do prostoru se pohodlně vejde díky montážní hloubce 65 mm, přehledné svorky usnadní zapojení ovládacích i výkonových vodičů. Ovládání lze realizovat dvěma napěťovými úrovněmi podle potřeb aplikace. Pro klasické domovní rozvody je připraveno ovládání 230 V s typem ovládacího napětí AC a frekvencí 50 Hz. Pro systémové a slaboproudé aplikace je k dispozici ovládání 24 V s typem ovládacího napětí AC/DC a frekvencí 50 Hz. Hlavní obvod pracuje při jmenovitém napětí 250 V a využívá typ n