Reflektor LED Halogen externí Reflektor 20W 3000K 1800lm IP65 FLOODLIGHT LUX OSRAM OSRNAS0020 - diskuze
Výrobce: Osram
EAN: 4099854489488
Zajistěte svému exteriéru profesionální nasvícení, které kombinuje pokročilou LED technologii s nekompromisní kvalitou prověřené světové značky.Výkonné a úsporné řešení pro váš exteriérTento moderní reflektor z řady FLOODLIGHT LUX od společnosti Osram představuje ideální volbu pro všechny, kteří hledají efektivní způsob, jak osvětlit venkovní prostory. S příkonem pouhých 20W dokáže vyprodukovat světelný tok o síle 1800 lm, což z něj činí vysoce úspornou alternativu ke klasickým halogenovým svítidlům. Díky teplé barvě světla 3000K vytváří příjemnou a vizuálně komfortní atmosféru, která je ideální pro rezidenční oblasti i komerční objekty.Odolnost, která vás nezklame v žádném počasíVenkovní osvětlení musí čelit náročným klimatickým podmínkám, a proto je tento model navržen s vysokým stupněm krytí IP65. To zaručuje úplnou prachotěsnost a vysokou odolnost proti tryskající vodě. Reflektor tak bude spolehlivě plnit svou funkci i během silných dešťů, sněžení nebo v prašném prostředí. Robustní konstrukce a precizní dílenské zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti a minimálních nákladů na údržbu.Hlavní benefity a technické parametry: Vysoká světelná účinnost: Výkon 1800 lumenů při minimální spotřebě elektrické energie. Příjemné spektrum (3000K): Teplé bílé světlo, které nepůsobí rušivě a je vhodné pro nasvícení fasá
Dotazy, recenze a diskuze k Reflektor LED Halogen externí Reflektor 20W 3000K 1800lm IP65 FLOODLIGHT LUX OSRAM OSRNAS0020
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
objímka plastová se závitem E27 1352-1
OSRAM VIALOX NAV-T SUPER 4Y 100W E40
OSRAM Halogenová žárovka HALOPIN 66748
OSRAM POWERSTAR HQI-E 250W/D PRO E40
Emos LED žárovka CANDLE, 2W/18W E14, W
TECHLAMP Žárovka iluminační E14 240V 2
PATICE GU10
žárovka PHILIPS do trouby 15W E14 300
OSRAM Vintage 1906 LED CL GLOBE200 FIL
EMOS ZM3010 LED nástěnné svítidlo
PHILIPS 5761 6V/30W G4
Philips MASTERColour CDM-T 35W/842 G12