SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

R-SPEKT Double 10´ polstrované khaki pouzdro na 2 pruty

R-SPEKT Double 10´ polstrované khaki pouzdro na 2 pruty
0
0 hodnocení

Výrobce: R-SPEKT

EAN: 8592981001388

Výrobní číslo: 100000533351

Polstrované pouzdro na pruty DOUBLE má celkovou využitelnou délku 150cm a je primárně určeno pro bezpečné uložení dvou 9´ prutů s navijáky, tzv. dvouděliček. Polstrované pouzdro na pruty DOUBLE má celkovou využitelnou délku 150cm a je primárně určeno pro bezpečné uložení dvou 9´ prutů s navijáky, tzv. dvouděliček. Je kompletně polstrováno speciálním typem 20mm silné VP pěny, která účinně zabrání poškození prutů či navijáků.

Vstup do pouzdra je zajištěn spirálovým zipem, který se rozepne po celé délce pouzdra a umožní rozložení pouzdra na dvě poloviny - komory. Každá z těchto komor je tedy určena pro bezpečné uložení jednoho kompletního prutu. Mezi těmito komorami je instalována polstrovaná přepážka, která účinně brání kontaktu obou prutů. Ve spodní části každé poloviny pouzdra je našita kapsička, do níž zasunete rukojeť prutu a dále pak už stačí jen upnout a zajistit pruty pomocí oček ze suchých zipů, zapnout opět spirálový zip a můžete vyrazit k vodě.

K nošení slouží pohodlné a pevné polstrované popruhové uši do ruky a stavitelný, plně odnímatelný ramenní popruh. Bez nadsázky můžeme říci, že se v současnosti jistě řadí mezi nejlépe polstrované a nejbezpečnější pouzdra na trhu, do něhož můžete bez obav umístnit i ty nejdražší pruty s velkými očky.

Barevné provedení:

Parametry

DistribuceCZ
Délka pouzdra na pruty150cm
Počet komorDvoukomorové
VariantaDouble bez vnějších kapes

Cena 3 999 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají R-SPEKT Double 10´ polstrované khaki pouzdro na 2 pruty

  • Historie ceny R-SPEKT Double 10´ polstrované khaki pouzdro na 2 pruty

Zobrazit historii ceny R-SPEKT Double 10´ polstrované khaki pouzdro na 2 pruty

Historie nejnižsí ceny R-SPEKT Double 10´ polstrované khaki pouzdro na 2 pruty. Porovnání obchodů, které prodávají R-SPEKT Double 10´ polstrované khaki pouzdro na 2 pruty.

  • Související položky