SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Purina Pro Plan Dog Adult Large Athletic 14 kg

Purina Pro Plan Dog Adult Large Athletic 14 kg
0
0 hodnocení

Výrobce: Purina Pro Plan

EAN: 7613035120440

Výrobní číslo: 1100090

Granule pro psy Purina Pro Plan Dog Adult Large Athletic 14 kg
 
PURINA PRO PLAN Large Adult Athletic Sensitive Digestion OPTIDIGEST je plnohodnotné krmivo ve formě lahodných křupavých granulí vyvinuté pro nutriční potřeby psů velkých plemen atletického typu s citlivým trávením. Obsahuje speciální komplex živin OPTIDIGEST, který napomáhá udržet zdravé trávení vašeho pejska a podporuje celkové zlepšení jeho střevní mikroflóry. Zásluhou vysokého podílu kvalitního jehněčího masa mají granule skvělou chuť a díky absenci pšeničného lepku nevyvolávají potravinové intolerance. To je kombinace, které nelze odolat.
Krmiva PRO PLAN z řady OPTIDIGEST mají za cíl dlouhodobé zdraví a spokojený život vašeho pejska. Kombinují proto všechny důležité živiny, které jsou klíčové pro zdravé trávení a vyváženou střevní mikroflóru. Navíc jsou zpracovány tak, aby se do organismu dostaly v té nejvyužitelnější a nejstravitelnější možné podobě. Jejích základem je vysoký podíl kvalitního jehněčího masa, díky němuž mají skvělou chuť, které nelze odolat.
 

Složení
Kuře (19 %), pšenice, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, rýže (8 %), živočišný tuk, sójová moučka, sušená řepná dužina, vedlejší výrobky živočišného původu, kukuřičná lepková moučka, kukuřičná krupice, pšeničná lepková moučka, dehydrované bílkoviny z losos

Parametry

Kvalita krmivasuperprémiové
Stáří psadospělý
Velikost balení (kg)14 kg
Velikost psavelký

Cena od 1 037 Kč - 1 295 Kč v 5 obchodech

Obchody, které prodávají Purina Pro Plan Dog Adult Large Athletic 14 kg

  • Historie ceny Purina Pro Plan Dog Adult Large Athletic 14 kg

Zobrazit graf historie ceny

Historie nejnižsí ceny Purina Pro Plan Dog Adult Large Athletic 14 kg. Porovnání obchodů, které prodávají Purina Pro Plan Dog Adult Large Athletic 14 kg.

  • Související položky