Proudový chránič s jističem OEZ OLI-16C-1N-030A 16A 30mA A - diskuze
Proudový chránič s jističem OEZ OLI-16C-1N-030A 16A 30mA A
0 hodnocení
Výrobce: OEZ
EAN: 8590125383017
In 16 A, Ue AC 230 V, charakteristika C, Idn 30 mA, 1+N-pól, Icn 10 kA, typ A
Dotazy, recenze a diskuze k Proudový chránič s jističem OEZ OLI-16C-1N-030A 16A 30mA A