Proudový chránič s jističem OEZ OLI-10B-1N-030A 10A 30mA A - diskuze
Proudový chránič s jističem OEZ OLI-10B-1N-030A 10A 30mA A
0 hodnocení
Výrobce: OEZ
EAN: 8590125382935
OEZ OLI-10B-1N-030A proudový chránič s nadproudovou ochranou 10A/B 30mA 10kA 2P Icn=10kA, 2pól, char. B, In=10A, Idn=30mA, typ A /38293/
Proudový chránič s nadproudovou ochranou, typ A. Přístroj je kombinací proudového chrániče a jističe. Pro domovní, komerční a průmyslové elektrické rozvody do 40 A, 230 V.
Pro ochranu: před nebezpečným dotykem živých částí (Idn
Dotazy, recenze a diskuze k Proudový chránič s jističem OEZ OLI-10B-1N-030A 10A 30mA A