Prodloužení výkyvné 1/2", délka 50 mm - JONNESWAY S21H4150
Výrobce: JONNESWAY
EAN: 4719152124156
Výrobní číslo: S21H4150
Obchody, které prodávají Prodloužení výkyvné 1/2", délka 50 mm - JONNESWAY S21H4150
Prodloužení výkyvná, 1/2", délky 50 - 250 mm - JONNESWAY Délka: 250 mm
Do obchoduMojeDílna.cz+ zobraz další varianty
229 Kčskladem
Zobrazit historii ceny Prodloužení výkyvné 1/2", délka 50 mm - JONNESWAY S21H4150
Historie nejnižsí ceny Prodloužení výkyvné 1/2", délka 50 mm - JONNESWAY S21H4150. Porovnání obchodů, které prodávají Prodloužení výkyvné 1/2", délka 50 mm - JONNESWAY S21H4150.
GEKO G80602 Nabíječka
Dláto s kvalitní bukovou rukojetí, 25m
Victorinox Golf Tool Red Transparent
Levior Pilník SC na obklady a dlažbu 2
Pilník PZP 150mm sek2 půlkulatý STREN