Přepravní vozík / stěhovací podvozek 250kg KREATOR KRT670005
Výrobce: KREATOR
EAN: 5400338089022
Výrobní číslo: KRT670005
Přepravní vozík KREATOR slouží pro stěhování nábytku, spotřebičů nebo třeba i většího nářadí. Jeden set teleskopických pojezdů má nosnost max. 250kg. Délku plochy je možno nastavit až na 445 x 700mm. Specifikace přepravního vozíku KREATOR 250kg, KRT670005 Přepravní vozík KREATOR KRT670005 je složen ze dvou teleskopických pojezdů, které se dají nastavit na šířku a délku 445x700mm. Pojezdy jsou vybaveny kolečky s brzdou a protiskluzovými podložkami pro snadnost manipulace. Vozík unese váhu maximálně 250kg. Podívat se můžete i na další vozíky nebo rudly a upínací sítě a popruhy i různé kufry a boxy, případně by vás mohla zaujmout kompletní nabídka nářadí a měřicích přístrojů, kde najdete nejrůznější elektrické a AKU nebo ruční nářadí, ochranné pracovní pomůcky a zkoušečky či multimetry Rozměry přepravního vozíku jsou nastavitelné na max. velikost: 445 x 700 mm Technické detaily stěhovacího podvozku KREATOR Pojízdný vozík KREATOR KRT670005 obsahuje pár 2ks podjezdů. Podjezdy jsou teleskopické. Max. nosnost vozíku je 250kg. Nastavení délky plochy 445 x 700mm. Materiál – ocel. Kolečka vybavena brzdou. Proti skluzové podložky. Vždy se řiďte postupem od výrobce. Certifikáty výrobku Přepravní vozík / stěhovací podvozek 250kg KREATOR KRT670005 splňuje příslušné normy ČSN. O společnosti KREATOR Společnost KREATOR je značkou belgické společnosti VARO. Ve
Parametry
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 1.26 kg |
| Materiál | Ocel |
| Nosnost | 250 kg |
Obchody, které prodávají Přepravní vozík / stěhovací podvozek 250kg KREATOR KRT670005
Zobrazit historii ceny Přepravní vozík / stěhovací podvozek 250kg KREATOR KRT670005
Štětec plochý Natur plastové držadlo -
Svinovací metr 2m, klíčenka FMHT1-3385
Profilová vodováha SOLA Electric 410mm
Levior Pilový plátek 25 / 300mm kov ob
Nýtovací kleště profi FESTA (Al Cu Fe)
Vodováha provázková
Levior Ocelový kartáč 5 řad dřevo
VAZACI PASKA SUCHY ZIP 12MM 5M 45471
Sklonoměr digitální Stanley 0-42-087
Vodováha Extol Craft 800mm