Pozorovací dalekohled KONUSPOT-80 20-60x80 #7126 - diskuze
Pozorovací dalekohled KONUSPOT-80 20-60x80 #7126
0 hodnocení
Výrobce: KONUS
EAN: 08002620071264
Pozorovací dalekohledKONUSPOT-80 20-60x80 #7126Stav: NovýSada obsahuje: Původně zabalenou sadu od výrobce.* Původní fotografie krabice je vidět na posledních fotografiích.Pozorovací dalekohledKONUSPOT-80 20-60x80 #7126Dalekohled KONUSPOT-80 představuje dokonalou kombinaci velkého zvětšení 20x až 60x s průměrem objektivu 80 mm. Díky tomu zajišťuje mimořádně vysokou kvalitu obrazu za přijatelnou cenu. V balení najdete praktický rámeček pro smartphone, pevný stativ a elegantní pouzdro, které zajistí komplexní využití zařízení. Zorné pole na 1000 m činí 26 m při 20násobném zvětšení a 14 m při 60násobném zvětšení, přičemž výstupní pupila je 2,9 mm a 1,2 mm. Objevte svět s novým okem díky dalekohledu KONUSPOT-80!Technické údaje:Model: KONUSPOT-80Zvětšení: 20-60xPrůměr objektivu: 80 mmZorné pole na 1000 m: 26 m při 20 x / 14 m při 60 xVýstupní pupila: 2.9 mm x 20 x / 1.2 mm x 60 xHmotnost: 1400 gDélka: 447 mmInformace:253/01/450/2026 DB